PJA300F-5-R
Produkt oversigt
Varenummer: PJA300F-5-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 300W
Dataark: PJA300F-5-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 725 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 725 pcs
  • Besked
Specifikationer for PJA300F-5-R
Varenummer PJA300F-5-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 5V 300W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 725 pcs Datablad PJA300F-5-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 5V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 7.48" L x 4.02" W x 1.61" H (190.0mm x 102.1mm x 40.9mm)
Serie PJA Power (Watts) 250W
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mindste belastning er påkrævet - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Universal Input Effektivitet 77%
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 50A 85 ~ 264 VAC Input Nuværende - Output (Max) 50A