PMA60F-24-R
CoselCosel
Cosel
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PMA60F-24-R
Producent / Mærke: Cosel
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V
Dataark: 1.PMA60F-24-R.pdf2.PMA60F-24-R.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 817 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for PMA60F-24-R
Varenummer PMA60F-24-R Fabrikant Cosel
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 817 pcs Datablad 1.PMA60F-24-R.pdf2.PMA60F-24-R.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 2kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Open Frame Størrelse / Dimension 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm)
Serie PM Driftstemperatur -10°C ~ 70°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Effektivitet 83% Detaljeret beskrivelse Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 2.5A Godkendelser CE, cURus, TUV
Applikationer Medical
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PMA60F-24
PMA60F-24
producenter: Cosel
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 24V