S4SMS-RJF-CS32QBB1
Cree
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: S4SMS-RJF-CS32QBB1
Producent / Mærke: Cree
Produkt beskrivelse LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H
Dataark: S4SMS-RJF-CS32QBB1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for S4SMS-RJF-CS32QBB1
Varenummer S4SMS-RJF-CS32QBB1 Fabrikant Cree
Beskrivelse LED RED CLEAR 4MM OVAL T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1149878 pcs Datablad S4SMS-RJF-CS32QBB1.pdf
Bølgelængde - Peak - Bølgelængde - Dominant 622nm
Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2.1V Synsvinkel -
Leverandør Device Package 4mm Oval Størrelse / Dimension -
Serie Screen Master® Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 1227mcd
Lens gennemsigtighed Clear Linseformat / størrelse Oval with Domed Top, 4.00mm x 3.20mm
Objektivfarve Red Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde (Max) 10.50mm Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Red 622nm LED Indication - Discrete 2.1V Radial Nuværende - Test 15mA