XPCGRN-L1-R250-00501
Cree
XPCGRN-L1-R250-00501 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XPCGRN-L1-R250-00501
Producent / Mærke: Cree
Produkt beskrivelse LED XLAMP XP-C GREEN SMD
Dataark: XPCGRN-L1-R250-00501.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for XPCGRN-L1-R250-00501
Varenummer XPCGRN-L1-R250-00501 Fabrikant Cree
Beskrivelse LED XLAMP XP-C GREEN SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85989 pcs Datablad XPCGRN-L1-R250-00501.pdf
Bølgelængde 528nm (520nm ~ 535nm) Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 3.4V
Synsvinkel 125° Termisk modstand af pakken 20°C/W
Temperatur - Test 25°C Leverandør Device Package SMD
Størrelse / Dimension 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) Serie XLamp® XP-C
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1414 (3535 Metric)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 50 lm/W Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.084" (2.13mm) Flux @ Nuværende / Temperatur - Test 59 lm (57 lm ~ 62 lm)
Detaljeret beskrivelse LED Lighting Color XLamp® XP-C Green 528nm (520nm ~ 535nm) 1414 (3535 Metric) Nuværende - Test 350mA
Nuværende - Max 500mA Farve Green