XPERDO-L1-R250-00701
Cree
XPERDO-L1-R250-00701 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: XPERDO-L1-R250-00701
Producent / Mærke: Cree
Produkt beskrivelse LED RED-ORN 700MA 3.45X3.45 SMD
Dataark: XPERDO-L1-R250-00701.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for XPERDO-L1-R250-00701
Varenummer XPERDO-L1-R250-00701 Fabrikant Cree
Beskrivelse LED RED-ORN 700MA 3.45X3.45 SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 45129 pcs Datablad XPERDO-L1-R250-00701.pdf
Bølgelængde 615nm (610nm ~ 620nm) Spænding - Videresend (Vf) (Typ) 2.1V
Synsvinkel 130° Termisk modstand af pakken 8°C/W
Temperatur - Test 25°C Leverandør Device Package SMD
Størrelse / Dimension 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) Serie XLamp® XP-E
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 1414 (3535 Metric)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 97 lm/W Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.084" (2.13mm) Flux @ Nuværende / Temperatur - Test 71 lm (67 lm ~ 74 lm)
Detaljeret beskrivelse LED Lighting Color XLamp® XP-E Red-Orange 615nm (610nm ~ 620nm) 1414 (3535 Metric) Nuværende - Test 350mA
Nuværende - Max 700mA Farve Red-Orange