831709B2.BL
CrouzetCrouzet
Crouzet
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 831709B2.BL
Producent / Mærke: Crouzet
Produkt beskrivelse SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V
Dataark: 831709B2.BL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 831709B2.BL
Varenummer 831709B2.BL Fabrikant Crouzet
Beskrivelse SW SNAP ACT SPST-NC 100MA 250V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 21578 pcs Datablad 831709B2.BL.pdf
Spændingsværdi - AC 250V Afslutningsstil Solder Lug
Skiftfunktion On-Mom Serie 83170
Release Force 2.500gf forankoblet -
Emballage Bulk overvandring 0.079" (2.0mm)
Driftstemperatur -20°C ~ 130°C Driftsposition 0.437" (11.1mm)
Operating Force 15gf Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mekanisk liv 30,000,000 Cycles
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Funktioner Actuator Mounted Left Side Elektrisk liv -
Differential Rejse 0.025" (0.6mm) Nuværende vurdering 100mA (AC)
Kredsløb SPST-NC Aktuator Type Lever, Straight
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Crouzet
Beskrivelse: 831709 I W7A5 170A R24 A