DIART110A
CrouzetCrouzet
DIART110A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DIART110A
Producent / Mærke: Crouzet
Produkt beskrivelse RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V
Dataark: DIART110A.pdf
  • Besked
Specifikationer for DIART110A
Varenummer DIART110A Fabrikant Crouzet
Beskrivelse RELAY CURRENT SEN SPDT 10A 110V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5653 pcs Datablad DIART110A.pdf
Spænding - Supply - Type Current Sensing AC/DC
Trip Status - Trip Range -
Serie IART Output Type Relay
Andre navne 646-1153 Driftstemperatur -10°C ~ 60°C
Monteringstype DIN Rail Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Forsinkelse - Kontakt Rating @ Spænding -
Kredsløb -
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DIA53S72420A
DIA53S72420A
producenter: Carlo Gavazzi
Beskrivelse: RELAY MONITOR AC OVER CURR 2-20A
På lager: 629 pcs
Hent: DIA53S72420A.pdf
RFQ
producenter: Carlo Gavazzi
Beskrivelse: RELAY MONITOR AC OVER CURR 5-50A
På lager: 675 pcs
Hent: DIA53S72450A.pdf
RFQ
DIAGB5
DIAGB5
producenter: Jonard Tools
Beskrivelse: CUTTER SIDE OVAL 5.13"