10PCV2415
CrydomCrydom
10PCV2415 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 10PCV2415
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V
Dataark: 1.10PCV2415.pdf2.10PCV2415.pdf3.10PCV2415.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 981 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 981 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 10PCV2415
Varenummer 10PCV2415 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 15A 100-240V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 981 pcs Datablad 1.10PCV2415.pdf2.10PCV2415.pdf3.10PCV2415.pdf
Spænding - Belastning 100V ~ 240V Spænding - Indgang 2 ~ 10VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PCV Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Proportional Control
Andre navne CC1161 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 15A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
10PCV2490
10PCV2490
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 90A 100-240V