10SST240
CrydomCrydom
10SST240 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 10SST240
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 10A 180-280V
Dataark: 1.10SST240.pdf2.10SST240.pdf
  • Besked
Specifikationer for 10SST240
Varenummer 10SST240 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 10A 180-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6568 pcs Datablad 1.10SST240.pdf2.10SST240.pdf
Spænding - Belastning 180V ~ 280V Spænding - Indgang 3.5 ~ 10VDC
Afslutningsstil Quick Connect - 0.187"/0.250" Leverandør Device Package -
Serie SST Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC
Monteringstype Chassis Mount Load Current 10A