40SST120
CrydomCrydom
40SST120 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 40SST120
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V
Dataark: 40SST120.pdf
  • Besked
Specifikationer for 40SST120
Varenummer 40SST120 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 40A 90-140V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2890 pcs Datablad 40SST120.pdf
Spænding - Belastning 90V ~ 140V Spænding - Indgang 3.5 ~ 10VDC
Afslutningsstil Quick Connect - 0.187"/0.250" Leverandør Device Package -
Serie SST Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC
Andre navne CC1345 Monteringstype Chassis Mount
Load Current 40A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 3A 3-30V
På lager: 621 pcs
Hent: 2941374.pdf
RFQ
CT334
CT334
producenter: Coto Technology
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 180MA 0-200V