B53TP50CH
CrydomCrydom
B53TP50CH Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: B53TP50CH
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Dataark: 1.B53TP50CH.pdf2.B53TP50CH.pdf3.B53TP50CH.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 446 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for B53TP50CH
Varenummer B53TP50CH Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 446 pcs Datablad 1.B53TP50CH.pdf2.B53TP50CH.pdf3.B53TP50CH.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie 53TP Emballage Tube
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC1724 Monteringstype Chassis Mount
Load Current 50A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Solid State Relay 3PST-NO (3 Form A) Module Kredsløb 3PST-NO (3 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
B53TP25CH-10
B53TP25CH-10
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-530V
På lager: 570 pcs
Hent: B53TP25CH-10.pdf
RFQ
B53TP25C
B53TP25C
producenter: Crydom
På lager: 480 pcs
Hent: B53TP25C.pdf
RFQ
B533-2T
B533-2T
Beskrivelse: MOD DIODE SCR 25A 280VAC .250"QC
På lager: 3028 pcs
Hent: B533-2T.pdf
B53TP50C
B53TP50C
Beskrivelse: SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
På lager: 417 pcs
Hent: B53TP50C.pdf
B53TP25CH
B53TP25CH
producenter: Crydom Co.
Beskrivelse: RELAY SSR IP20 25A 3PHAS PNL MNT
På lager: 566 pcs
Hent: B53TP25CH.pdf
Beskrivelse: MOD DIODE SCR 25A 240VAC .250"QC