CL240A05
CrydomCrydom
CL240A05 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CL240A05
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
Dataark: 1.CL240A05.pdf2.CL240A05.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CL240A05
Varenummer CL240A05 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2239 pcs Datablad 1.CL240A05.pdf2.CL240A05.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 90 ~ 250VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CL Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC1760 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 5A