CL240D10
CrydomCrydom
CL240D10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CL240D10
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Dataark: 1.CL240D10.pdf2.CL240D10.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CL240D10
Varenummer CL240D10 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2561 pcs Datablad 1.CL240D10.pdf2.CL240D10.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 3 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CL Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC1758 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 10A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
CL240D05RC
CL240D05RC
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 5A 24-280V
På lager: 3162 pcs
Hent: CL240D05RC.pdf
RFQ
CL240D10CH
CL240D10CH
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
På lager: 2485 pcs
Hent: CL240D10CH.pdf
RFQ
CL240D10C
CL240D10C