CMA24110
CrydomCrydom
CMA24110 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CMA24110
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V
Dataark: 1.CMA24110.pdf2.CMA24110.pdf3.CMA24110.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 431 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 431 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for CMA24110
Varenummer CMA24110 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 431 pcs Datablad 1.CMA24110.pdf2.CMA24110.pdf3.CMA24110.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CMA24 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 110A