CMD24110
CrydomCrydom
CMD24110 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CMD24110
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V
Dataark: 1.CMD24110.pdf2.CMD24110.pdf3.CMD24110.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 442 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 442 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for CMD24110
Varenummer CMD24110 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 442 pcs Datablad 1.CMD24110.pdf2.CMD24110.pdf3.CMD24110.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 3 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CMD24 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 110A