CMD48110
CrydomCrydom
CMD48110 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CMD48110
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V
Dataark: 1.CMD48110.pdf2.CMD48110.pdf3.CMD48110.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 406 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 406 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for CMD48110
Varenummer CMD48110 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 110A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 406 pcs Datablad 1.CMD48110.pdf2.CMD48110.pdf3.CMD48110.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CMD48 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 110A