CMX200D3
CrydomCrydom
CMX200D3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CMX200D3
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 3A 0-200V
Dataark: 1.CMX200D3.pdf2.CMX200D3.pdf3.CMX200D3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CMX200D3
Varenummer CMX200D3 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 3A 0-200V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2436 pcs Datablad 1.CMX200D3.pdf2.CMX200D3.pdf3.CMX200D3.pdf
Spænding - Belastning 0V ~ 200V Spænding - Indgang 3 ~ 10VDC
Afslutningsstil PC Pin Leverandør Device Package 4-SIP
Serie CMX Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-SIP Output Type DC
Andre navne CC1664
CMX200D3-ND
On-State Resistance (Max) 200 mOhms
Monteringstype Through Hole Load Current 3A