CPF480D25
CrydomCrydom
Crydom
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CPF480D25
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Dataark: CPF480D25.pdf
  • Besked
Specifikationer for CPF480D25
Varenummer CPF480D25 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6637 pcs Datablad CPF480D25.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 660V Spænding - Indgang 4 ~ 15VDC
Afslutningsstil PC Pin Leverandør Device Package 4-SIP
Serie CPF Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-SIP Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 25A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant