CWD24125P
CrydomCrydom
CWD24125P Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CWD24125P
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V
Dataark: 1.CWD24125P.pdf2.CWD24125P.pdf3.CWD24125P.pdf4.CWD24125P.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for CWD24125P
Varenummer CWD24125P Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 125A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1000 pcs Datablad 1.CWD24125P.pdf2.CWD24125P.pdf3.CWD24125P.pdf4.CWD24125P.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 3 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CW24 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 125A