CWD48125S
CrydomCrydom
CWD48125S Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CWD48125S
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for CWD48125S
Varenummer CWD48125S Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6656 pcs Datablad
Spænding - Belastning 48V ~ 660V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie CW48 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC, Zero Cross
Monteringstype Chassis Mount Load Current 125A