D53TP50DH
CrydomCrydom
D53TP50DH Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: D53TP50DH
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
Dataark: 1.D53TP50DH.pdf2.D53TP50DH.pdf3.D53TP50DH.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 568 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 568 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for D53TP50DH
Varenummer D53TP50DH Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 568 pcs Datablad 1.D53TP50DH.pdf2.D53TP50DH.pdf3.D53TP50DH.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie 53TP Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC2191 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Load Current 50A