DC60D100
CrydomCrydom
DC60D100 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC60D100
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 100A 1-48V
Dataark: 1.DC60D100.pdf2.DC60D100.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 651 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 651 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC60D100
Varenummer DC60D100 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 100A 1-48V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 651 pcs Datablad 1.DC60D100.pdf2.DC60D100.pdf
Spænding - Belastning 1V ~ 48V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PowerPlus DC Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
Andre navne CC1855 On-State Resistance (Max) 5.6 mOhms
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 100A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DC60D10
DC60D10
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 10A 1-48V