DC60SA3H
CrydomCrydom
DC60SA3H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DC60SA3H
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V
Dataark: DC60SA3H.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DC60SA3H
Varenummer DC60SA3H Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3447 pcs Datablad DC60SA3H.pdf
Spænding - Belastning 3V ~ 60V Spænding - Indgang 90 ~ 280VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie DC60 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type DC
Andre navne CC2324
DC60SA3H-ND
Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 3A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DC60SA7
DC60SA7
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 7A 3-60V
På lager: 6010 pcs
Hent: DC60SA7.pdf
RFQ
DC612A
DC612A
producenter: ADI (Analog Devices, Inc.)
Beskrivelse: BOARD DEMO FOR LT3464ETS8
På lager: 854 pcs
Hent: DC612A.pdf
RFQ
DC60SA3
DC60SA3
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 3A 3-60V