DP4RSA60D40
CrydomCrydom
DP4RSA60D40 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSA60D40
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
Dataark: 1.DP4RSA60D40.pdf2.DP4RSA60D40.pdf3.DP4RSA60D40.pdf4.DP4RSA60D40.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 230 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 230 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSA60D40
Varenummer DP4RSA60D40 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 4.5 ~ 15VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 40A
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DP4RSA60D40B5
DP4RSA60D40B5
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
På lager: 289 pcs
Hent: DP4RSA60D40B5.pdf
RFQ
DP4R60E60BH
DP4R60E60BH
producenter: Crydom
Beskrivelse: SOLID STATE RELAY
På lager: 199 pcs
Hent: DP4R60E60BH.pdf
RFQ
DP4RSA60D40B2
DP4RSA60D40B2