DP4RSC60D60B
CrydomCrydom
DP4RSC60D60B Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DP4RSC60D60B
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V
Dataark: 1.DP4RSC60D60B.pdf2.DP4RSC60D60B.pdf3.DP4RSC60D60B.pdf4.DP4RSC60D60B.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 245 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 245 pcs
  • Besked
Specifikationer for DP4RSC60D60B
Varenummer DP4RSC60D60B Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY SSR CONTACTOR 60A 48V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Spænding - Belastning 1 ~ 48 V Spænding - Indgang 4.5 ~ 15VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DP
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Hockey Puck
Output Type DC Andre navne CC1850
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 60A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
Relaterede produkter
DP4RSC60D40B5
DP4RSC60D40B5
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 40A 15V
På lager: 231 pcs
Hent: DP4RSC60D40B5.pdf
RFQ
DP4RSC60D60B2
DP4RSC60D60B2
producenter: Crydom
Beskrivelse: RELAY SSR CONTACT 48VDC 60A 15V