DR24D06R
CrydomCrydom
DR24D06R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR24D06R
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
Dataark: 1.DR24D06R.pdf2.DR24D06R.pdf3.DR24D06R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR24D06R
Varenummer DR24D06R Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2407 pcs Datablad 1.DR24D06R.pdf2.DR24D06R.pdf3.DR24D06R.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie DR Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC
Andre navne CC2077
DR24D06R-ND
Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 6A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DR24D12R
DR24D12R
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
På lager: 1683 pcs
Hent: DR24D12R.pdf
RFQ
DR24D06
DR24D06
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V