DR48D06R
CrydomCrydom
DR48D06R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DR48D06R
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
Dataark: 1.DR48D06R.pdf2.DR48D06R.pdf3.DR48D06R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DR48D06R
Varenummer DR48D06R Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2262 pcs Datablad 1.DR48D06R.pdf2.DR48D06R.pdf3.DR48D06R.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 600V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie DR Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC
Monteringstype DIN Rail Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 6A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant