DRA3P48C2
CrydomCrydom
DRA3P48C2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA3P48C2
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC
Dataark: 1.DRA3P48C2.pdf2.DRA3P48C2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA3P48C2
Varenummer DRA3P48C2 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY CONT 3PH 480VAC 2A 48VAC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1396 pcs Datablad 1.DRA3P48C2.pdf2.DRA3P48C2.pdf
Spænding - Belastning 48 ~ 510 V Spænding - Indgang 36 ~ 60VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Serie DRA3P
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Module
Output Type AC, Zero Cross Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 2.4A