DRA4D100D12
CrydomCrydom
DRA4D100D12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRA4D100D12
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY CONT H-BRG 100VDC 12A
Dataark: 1.DRA4D100D12.pdf2.DRA4D100D12.pdf3.DRA4D100D12.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 372 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRA4D100D12
Varenummer DRA4D100D12 Fabrikant Crydom
Beskrivelse RELAY CONT H-BRG 100VDC 12A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 372 pcs Datablad 1.DRA4D100D12.pdf2.DRA4D100D12.pdf3.DRA4D100D12.pdf
Vægt - Spænding - Supply 5 ~ 15 VDC
Spænding - Belastning 1 ~ 100 V Type Module
Serie DRA4D Andre navne CC1808
Driftstemperatur -30°C ~ 60°C Antal motorer 1
Monteringstype DIN Rail Motortype Brushed DC
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
grænseflade - Til brug med / relaterede produkter DRA Series
Funktioner - Detaljeret beskrivelse Reversing Relay 5 ~ 15 VDC Supply 12A 1 ~ 100 V Load
Nuværende - Output 12A Control / Drive Type Reversing Relay