DRD24D06
CrydomCrydom
DRD24D06 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRD24D06
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V
Dataark: 1.DRD24D06.pdf2.DRD24D06.pdf3.DRD24D06.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRD24D06
Varenummer DRD24D06 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 24-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1161 pcs Datablad 1.DRD24D06.pdf2.DRD24D06.pdf3.DRD24D06.pdf
Spænding - Belastning 24V ~ 280V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie DR Dual Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC2330
DRD24D06-ND
Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 6A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A) x 2
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DRD16E
DRD16E
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V