DRD48D06
CrydomCrydom
DRD48D06 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DRD48D06
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V
Dataark: 1.DRD48D06.pdf2.DRD48D06.pdf3.DRD48D06.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DRD48D06
Varenummer DRD48D06 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 6A 48-600V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1176 pcs Datablad 1.DRD48D06.pdf2.DRD48D06.pdf3.DRD48D06.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 600V Spænding - Indgang 4 ~ 32VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie DR Dual Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC2714
DRD48D06-ND
Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 6A