F1857HD600
CrydomCrydom
Crydom
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: F1857HD600
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse MODULE SCR/DIODE 55A 240VAC
Dataark: 1.F1857HD600.pdf2.F1857HD600.pdf3.F1857HD600.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for F1857HD600
Varenummer F1857HD600 Fabrikant Crydom
Beskrivelse MODULE SCR/DIODE 55A 240VAC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1138 pcs Datablad 1.F1857HD600.pdf2.F1857HD600.pdf3.F1857HD600.pdf
Spænding - Off State 600V Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max) 3V
Struktur Series Connection - SCR/Diode Serie -
Emballage Bulk Pakke / tilfælde Module
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Antal SCR'er, Dioder 1 SCR, 1 Diode
Monteringstype Chassis Mount Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse SCR Module 600V Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 1500A @ 60Hz
Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA