GNR20BCZ
Crydom Co.Crydom Co.
GNR20BCZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GNR20BCZ
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR GNR 22.5MM 480VAC 90-140VAC
Dataark: GNR20BCZ.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for GNR20BCZ
Varenummer GNR20BCZ Fabrikant Crydom Co.
Beskrivelse SSR GNR 22.5MM 480VAC 90-140VAC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1054 pcs Datablad GNR20BCZ.pdf
Spænding - Supply, Single (V +) - Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Spænding - Opdeling - Tidsjusteringsmetode Relay
Afslutningsstil Screw Terminal Serie GNR
RoHS Status Bulk Polarisering Module
Output Type AC, Zero Cross Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer GNR20BCZ
Udvidet beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Module Driven konfiguration 48 ~ 600 V
Beskrivelse SSR GNR 22.5MM 480VAC 90-140VAC Count Rate SPST-NO (1 Form A)
Sammensætning 20A