GNR25BCZ
CrydomCrydom
GNR25BCZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GNR25BCZ
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V
Dataark: GNR25BCZ.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 296 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for GNR25BCZ
Varenummer GNR25BCZ Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY 3PST-NO 25A 48-600V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 296 pcs Datablad GNR25BCZ.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 600V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie GNR Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne 646-1027 Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 25A