GNR30BCZ
CrydomCrydom
GNR30BCZ Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GNR30BCZ
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V
Dataark: GNR30BCZ.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 839 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for GNR30BCZ
Varenummer GNR30BCZ Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 30A 48-600V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 839 pcs Datablad GNR30BCZ.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 600V Spænding - Indgang 90 ~ 140VAC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie GNR Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Type AC, Zero Cross
Andre navne 646-1272
GNR30BCZ-ND
Monteringstype DIN Rail
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 30A