LVD75C80
Crydom Co.Crydom Co.
LVD75C80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LVD75C80
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A
Dataark: 1.LVD75C80.pdf2.LVD75C80.pdf3.LVD75C80.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 807 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 807 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for LVD75C80
Varenummer LVD75C80 Fabrikant Crydom Co.
Beskrivelse RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 807 pcs Datablad 1.LVD75C80.pdf2.LVD75C80.pdf3.LVD75C80.pdf
Spænding - Supply, Single (V +) 8 mOhm Spænding - Indgang 12 ~ 12.5VDC
Spænding - Opdeling - Tidsjusteringsmetode Relay
Afslutningsstil Screw Terminal Serie LVD
RoHS Status Bulk Polarisering Hockey Puck
Output Type DC Monteringstype Chassis Mount or Panel Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer LVD75C80
Udvidet beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) Hockey Puck Driven konfiguration 3 ~ 75 V
Beskrivelse RELAY SSR LOWVOL DIS 12.5V 80A Count Rate SPST-NO (1 Form A)
Sammensætning 80A