PFE240D25
CrydomCrydom
PFE240D25 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PFE240D25
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V
Dataark: 1.PFE240D25.pdf2.PFE240D25.pdf3.PFE240D25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for PFE240D25
Varenummer PFE240D25 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3402 pcs Datablad 1.PFE240D25.pdf2.PFE240D25.pdf3.PFE240D25.pdf
Spænding - Belastning 12V ~ 280V Spænding - Indgang 15 ~ 32VDC
Afslutningsstil PC Pin Leverandør Device Package 4-SIP
Serie PF, PowerFin™ Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-SIP Output Type AC, Zero Cross
Andre navne CC1342 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Load Current 25A
Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
PFE240D25R
PFE240D25R
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 25A 12-280V