PRGD48150-10
CrydomCrydom
PRGD48150-10 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: PRGD48150-10
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V
Dataark: 1.PRGD48150-10.pdf2.PRGD48150-10.pdf3.PRGD48150-10.pdf
  • Besked
Specifikationer for PRGD48150-10
Varenummer PRGD48150-10 Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 150A 48-530V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5792 pcs Datablad 1.PRGD48150-10.pdf2.PRGD48150-10.pdf3.PRGD48150-10.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 530V Spænding - Indgang 4 ~ 15VDC
Afslutningsstil Screw Terminal Leverandør Device Package -
Serie PRG Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Hockey Puck Output Type AC
Monteringstype Chassis Mount Load Current 150A