SPF480D25R
CrydomCrydom
SPF480D25R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SPF480D25R
Producent / Mærke: Crydom
Produkt beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V
Dataark: 1.SPF480D25R.pdf2.SPF480D25R.pdf3.SPF480D25R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
20 pcs
  • Besked
Specifikationer for SPF480D25R
Varenummer SPF480D25R Fabrikant Crydom
Beskrivelse SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2969 pcs Datablad 1.SPF480D25R.pdf2.SPF480D25R.pdf3.SPF480D25R.pdf
Spænding - Belastning 48V ~ 660V Spænding - Indgang 4 ~ 15VDC
Afslutningsstil PC Pin Leverandør Device Package 4-SIP
Serie SPF, PowerFin™ Emballage Bulk
Pakke / tilfælde 4-SIP Output Type AC
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Load Current 25A Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP Kredsløb SPST-NO (1 Form A)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SPF480D25
SPF480D25
producenter: Crydom
Beskrivelse: SSR RELAY SPST-NO 25A 48-660V