FSV10AR06
Cynergy3Cynergy3
FSV10AR06 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: FSV10AR06
Producent / Mærke: Cynergy3
Produkt beskrivelse INLINE FLOW SWITCH FOR G1 PIPE
Dataark: FSV10AR06.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 720 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for FSV10AR06
Varenummer FSV10AR06 Fabrikant Cynergy3
Beskrivelse INLINE FLOW SWITCH FOR G1 PIPE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 720 pcs Datablad FSV10AR06.pdf
Spænding - Indgang 250VAC Skift Funktion / Vurdering SPDT
Serie - Sensing Range 0 ~ 80 LPM
Havnestørrelse 1.0" (25.4mm) BSP Andre navne 725-1255
Driftstemperatur 85°C (TA) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale - Krop Polyamide Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Flow Sensor Type Liquid Detaljeret beskrivelse Liquid Flow Sensor 0 ~ 80 LPM 1.0" (25.4mm) BSP Polyamide