DJT10E17-26PA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DJT10E17-26PA
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS
Dataark: DJT10E17-26PA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DJT10E17-26PA
Varenummer DJT10E17-26PA Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1350 pcs Datablad DJT10E17-26PA.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series I, DJT
RoHS Status Bulk Andre navne DDJT10E17-26PA
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 26
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DJT10E17-26PA Stor diameter leveret 17-26
Funktioner - Udvidet beskrivelse 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS Nuværende vurdering 7.5A
Nuværende - Max / Kontakt Bayonet Lock Kontaktmateriale A
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Male Pins
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DJT10E17-26PB-LC
DJT10E17-26PB-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
På lager: 1495 pcs
Hent: DJT10E17-26PB-LC.pdf
RFQ
DJT10E17-26PA
DJT10E17-26PA
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: DJT10E17-26PA
På lager: 2682 pcs
Hent: DJT10E17-26PA.pdf
RFQ
DJT10E17-26PA-LC
DJT10E17-26PA-LC