DTS20F13-4HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTS20F13-4HC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
Dataark: DTS20F13-4HC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS20F13-4HC
Varenummer DTS20F13-4HC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1398 pcs Datablad DTS20F13-4HC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS20F13-4HC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 4
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS20F13-4HC Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Nuværende vurdering 13A