DTS20F19-32JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTS20F19-32JC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT
Dataark: DTS20F19-32JC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 990 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS20F19-32JC
Varenummer DTS20F19-32JC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 990 pcs Datablad DTS20F19-32JC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS20F19-32JC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 32
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS20F19-32JC Stor diameter leveret 19-32
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT Nuværende vurdering 7.5A