DTS20F19-32PC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS20F19-32PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS
Dataark: DTS20F19-32PC.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTS20F19-32PC
Varenummer DTS20F19-32PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1138 pcs Datablad DTS20F19-32PC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS20F19-32PC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 32
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS20F19-32PC Stor diameter leveret 19-32
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 32POS FLANGE W/PINS Nuværende vurdering 7.5A
Nuværende - Max / Kontakt Threaded Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Male Pins
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DTS20F19-32PC
DTS20F19-32PC
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: SQUARE FLANGE RECEPTACLE
På lager: 2168 pcs
Hent: DTS20F19-32PC.pdf
RFQ
DTS20F19-32PB
DTS20F19-32PB
Beskrivelse: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
På lager: 1420 pcs
Hent: DTS20F19-32PB.pdf
RFQ
DTS20F19-32PC-6149 [V001]
DTS20F19-32PC-6149 [V001]
Beskrivelse: RECP ASSY
Hent: DTS20F19-32PC-6149 [V001].pdf
DTS20F19-32PB-6149
DTS20F19-32PB-6149
Hent: DTS20F19-32PB-6149.pdf
DTS20F19-32PC3028
DTS20F19-32PC3028
Beskrivelse: DTS20F19-32PC-3028
Hent: DTS20F19-32PC3028.pdf
DTS20F19-32PB-6149 [V001]
DTS20F19-32PB-6149 [V001]
Beskrivelse: RECP ASSY
Hent: DTS20F19-32PB-6149 [V001].pdf
DTS20F19-32PC-LC
DTS20F19-32PC-LC
Beskrivelse: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Hent: DTS20F19-32PC-LC.pdf
DTS20F19-32PB-LC
DTS20F19-32PB-LC