DTS20W13-4SC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS20W13-4SC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Dataark: DTS20W13-4SC.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTS20W13-4SC
Varenummer DTS20W13-4SC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1341 pcs Datablad DTS20W13-4SC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS20W13-4SC
Driftstemperatur -65°C ~ 175°C Antal positioner 4
Monteringstype Panel Mount, Flange Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS20W13-4SC Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Nuværende vurdering 13A