DTS24F13-4JB
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F13-4JB
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT
Dataark: DTS24F13-4JB.pdf
  • Besked
Specifikationer for DTS24F13-4JB
Varenummer DTS24F13-4JB Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1068 pcs Datablad DTS24F13-4JB.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F13-4JB
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 4
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F13-4JB Stor diameter leveret 13-4
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SKT Nuværende vurdering 13A