DTS24F23-53PC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F23-53PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Dataark: DTS24F23-53PC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 901 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS24F23-53PC
Varenummer DTS24F23-53PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 901 pcs Datablad DTS24F23-53PC.pdf
Spændingsvurdering - Type attributter Environment Resistant
Afslutning Crimp Shell Size - Insert (Konverter Fra) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiale, Afslut - Serie MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F23-53PC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 53
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F23-53PC Stor diameter leveret 23-53
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Nuværende vurdering 7.5A
Nuværende - Max / Kontakt Threaded Kontaktmateriale C
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Male Pins
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DTS24F23-53PCC021
DTS24F23-53PCC021
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: RECP ASSY
På lager: 1402 pcs
Hent: DTS24F23-53PCC021.pdf
RFQ
DTS24F23-53PC [V001]
DTS24F23-53PC [V001]
Beskrivelse: RECP ASSY
På lager: 1671 pcs
Hent: DTS24F23-53PC [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-53PC3028
DTS24F23-53PC3028
Beskrivelse: DTS24F23-53PC-3028
Hent: DTS24F23-53PC3028.pdf
DTS24F23-53PC-LC
DTS24F23-53PC-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT JAM NUT 53POS PIN