DTS24F23-53PD
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F23-53PD
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Dataark: DTS24F23-53PD.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 756 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 756 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS24F23-53PD
Varenummer DTS24F23-53PD Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 756 pcs Datablad DTS24F23-53PD.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F23-53PD
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 53
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F23-53PD Stor diameter leveret 23-53
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Nuværende vurdering 7.5A