DTS24F23-55PC
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F23-55PC
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Dataark: DTS24F23-55PC.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 873 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS24F23-55PC
Varenummer DTS24F23-55PC Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 873 pcs Datablad DTS24F23-55PC.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F23-55PC
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 55
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F23-55PC Stor diameter leveret 23-55
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Nuværende vurdering 7.5A