DTS24F23-55PD
Produkt oversigt
Varenummer: DTS24F23-55PD
Producent / Mærke: TE Connectivity Deutsch Connectors
Produkt beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Dataark: DTS24F23-55PD.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Lager tilstand 698 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
  • Besked
Specifikationer for DTS24F23-55PD
Varenummer DTS24F23-55PD Fabrikant TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 698 pcs Datablad DTS24F23-55PD.pdf
RoHS Status Bulk Andre navne DDTS24F23-55PD
Driftstemperatur -65°C ~ 200°C Antal positioner 55
Monteringstype Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer DTS24F23-55PD Stor diameter leveret 23-55
Funktioner Shielded Udvidet beskrivelse 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Beskrivelse CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Nuværende vurdering 7.5A
Nuværende - Max / Kontakt Threaded Kontaktmateriale D
Kontakt Afslut tykkelse Gold Tilslutningstype Receptacle, Male Pins
Kabeldiameter 50µin (1.27µm)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DTS24F23-55PC [V001]
DTS24F23-55PC [V001]
producenter: Agastat Relays / TE Connectivity
Beskrivelse: RECP ASSY
På lager: 1555 pcs
Hent: DTS24F23-55PC [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-55PC-6149
DTS24F23-55PC-6149
Beskrivelse: JAM NUT RECEPTACLE
På lager: 2621 pcs
Hent: DTS24F23-55PC-6149.pdf
RFQ
DTS24F23-55PD3028
DTS24F23-55PD3028
Beskrivelse: DTS24F23-55PD-3028
Hent: DTS24F23-55PD3028.pdf
DTS24F23-55PDC021
DTS24F23-55PDC021
Beskrivelse: RECP ASSY
Hent: DTS24F23-55PDC021.pdf
DTS24F23-55PD-LC
DTS24F23-55PD-LC
producenter: TE Connectivity Deutsch Connectors
Beskrivelse: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN